Sıkça Sorulan Sorular

Online görüşme muayene yerine geçer mi?

Hayır. Muayene olmak için fiziki olarak doktor muayenesinde bulunmanız gerekir. Online görüntülü hizmetimiz sadece tıbbi danışmanlık içerir.

Doktor tıbbi sorunumu çözebilecek mi?

Doktorlarımız size sağlık sorununuz hakkında nitelikli bir fikir verebilecek  ve daha ileri testler veya yaşam tarzı önerileri içerebilecek sonraki adımları belirlemenize yardımcı olacaktır. Doktorlarımızın fizik muayenesi olmadan kesin bir tanı koyma şansı olmadığından gerekli durumlarda tıbbi sorunlarınız için üst uzmanlık grupları ile tıbbi durumunuz görüşülerek en kısa sürede size geri dönülecektir.

Doktor reçete yazabiliyor mu?

Hayır. İlgili mevzuat ve Kişisel Verileri Koruma Kanunu (KVKK) gereği fiziksel muayene yapılmayan ve kişinin tıbbi durumu ek görüntüleme/tahlil ile netleştirilmeyen durumlarda doktorumuz sizlere sadece uygun tıbbi bilgi, yönlendirme ve tavsiye verecektir. İlaç yada diğer tedavi yöntemleri için ise sizlere yakın anlaşmalı sağlık kurumlarına yönlendirme yapılmaktadır..

2.Görüş alabilir miyim?

Evet. Yapılmış tahlillerinizi veya görüntülemelerinizi sisteme yükleyerek uzman doktorlarımızdan 2. görüş alabilirsiniz.

Doktor ile nasıl randevu alacağım ve nasıl konuşacağım?

Çok basit. Görüşmek istediğiniz doktorun üstüne tıkladığınızda karşınıza asistan çıkacaktır. Eğer hakkınız var ise asistan size sizinde uygun olduğunuz gün ve saate randevu verecektir. Randevu verildiği andan itibaren sistemden size ve görüşmek istediğiniz doktora,diyetisyene veya Psikoloğa mail ve sms ile bir link gönderilecektir. O linke randevu gün ve saatinde (ister bilgisayarınızdan isterseniz de cep telefonunuzdan) tıkladığınız anda doktorla görüşmeye başlayacaksınız. 


DİKKAT: Görüşme yapmak için telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan lütfen CHROME BROWSER kullanın

Gönderilen linke tıkladım görüntü gelmiyor.

Önce Chrome Browser üstünden bağlanıp bağlanmadığınıza bakın, sonra da kameraya erişim izni verip vermediğinize bakın

secure shoppingsecure shoppingsecure shoppingsecure shoppingsecure shopping

Online hizmetler doktorunuzun ile yapacağı yüz yüze muayenenin bir alternatifi değildir. Online görüşme ile tanı ve teşhis konulmaz ve tedaviniz düzenlenmez. Online hizmetler temel kapsamı sağlık konusunda danışmanlık içermektedir.

DİĞER PROJELERİMİZ
Moneta
Moneta Assistance
Moneta Healht Travel
Doktor Ekrani
Sunmed Card