ONLINE PSIKOLOG

ONLINE PSIKOLOG

Evinizde, işinizde, ofisinizde şehir veya yurt dışında, ulaşım ve zaman derdi olmadan, Psikoloğunuz görüntülü olarak her zaman yanınızda.

Online Psikolog

Online Psikolog Nedir?

İş, aile, çocuklar vb. derken kendimize vakit ayıramadığımızı fark ederiz. Psikolojik bir destek almak hem maddi açıdan bir yük getirirken bir de zaman ayırmakta ertelediğimiz bir lüks olarak görmeye başlarız.

Moneta Sağlık,  uzman psikoloğumuz ile dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerden, güvenilir ve hızlı bir biçimde görüntülü online görüşme sağlayabilir, siz dilerseniz ya da uzmanımız gerekli gördüğü taktirde birebir seanslar gerçekleştirebilirsiniz. Böylece hem uzman araştırmak, ulaşım gibi zaman ayırmanız gereken durumlardan kurtulmuş olur, hem de müşterimiz olmanın avantajı ile yüksek ödemeler yapmak zorunda kalmazsınız.

Kimler Kullanabilir?

Bireysel
Sizin veya ailenizin önemli bir sorununda vakit kaybetmeden her yerden ulaşabileceğiniz özel Psikologunuz her zaman yanınızda... Bunun için ücretsiz üye olabilir, kendinize en uygun hizmeti alabilir ve hemen görüntülü görüşmeye başlayabilirsiniz.
Kurumsal
Çalışanlarınızın ve ailelerinin önemli bir sorununda vakit kaybetmeden her yerden ulaşabilecekleri özel Psikoloğu her zaman yanında. Çalışanlarınıza hizmetimizden faydalandırarak sorunlarının çözümüne en kolay ve hızlı şekilde yardımcı olabilirsiniz..
Sigorta
Yapılan anket çalışmaları gösteriyor ki; kişilerin %60 ı poliçelerinde Psikolog, Diyetisyen ve Diş gibi ek haklar olursa sağlık sigortası yaptırmak istediklerini belirtiyorlar. Sigortalılarınıza Online Psikolog hizmetimizi vererek, müşteri memnuniyetini ve sadakatini arttırabilirsiniz.
Online Psikolog

Kullanım Adımları

 • Üye girişi yapın

  Üye değilseniz hızlıca ücretsiz üye olarak süreci daha rahat yönetebilirsiniz.

 • Hak Sorgulama

  Bilgilerinizi girdikten sonra sistem Poliçenizde ki veya Paketinizde ki kullanım hakkınızı otomatik kontrol eder.

 • Online görüşmeyi başlatın veya Randevu alın

  Psikoloğunuz ile 'Hemen Başla' butonuna basarak hemen veya Randevu olarak dilediğiniz zaman diliminde size iletilen linki tıklayarak görüşebilirsiniz.

 • Tüm sorularınıza cevap bulun

  Size ayrılan görüşme süresince tüm sorularınız cevap bulabilirsiniz.

İş, ev, sosyal hayat ve sorumluluklar. Başa çıkamadığımız zamanlar, karar almakta zorlandığımız durumlar.  

Kültürel farklılıklar, algılar, takıntılar.

Sağlık, evrensel tanımıyla "bedenen, ruhen ve sosyal olarak iyilik halidir".  İyi hissetmediğimiz, zorlandığımız tüm konularda profesyonellerle görüntülü ve birebir görüşmeniz hemen, şuan mümkün.

Moneta Online Psikoloğunuz sizi dinliyor.

Aile, çift, çocuk psikolojisi, anksiyete, depresyon, sosyal fobiler, panik atak, travma sonrası stres bozukluğu ve kişilik bozuklukları gibi sorunsallar hakkında psikologlarımız ile görüntülü görüşerek bilgi, danışmanlık ve destek alabilirsiniz.  

Gizlilik çerçevesinde gerçekleşecek bu görüşmelerde birebir görüşme olması için bulunduğunuz ortamın buna uygun olmasını önerir, sağlıklı günler dileriz. 

Hemen online psikolog görüşmesine başla
secure shoppingsecure shoppingsecure shoppingsecure shoppingsecure shopping

Online hizmetler doktorunuzun ile yapacağı yüz yüze muayenenin bir alternatifi değildir. Online görüşme ile tanı ve teşhis konulmaz ve tedaviniz düzenlenmez. Online hizmetler temel kapsamı sağlık konusunda danışmanlık içermektedir.

DİĞER PROJELERİMİZ
Moneta
Moneta Assistance
Moneta Healht Travel
Doktor Ekrani
Sunmed Card