ONLINE DOKTOR

ONLINE DOKTOR

Dünyanın neresinde olursanız olun, 7/24 Görüntülü, chat ve telefon ile ulaşabileceğiniz özel doktorunuz sağlığınız ile ilgili endişelendiğiniz tüm konularda sorularınızı yanıtlamaya hazır.

Online Doktor

Online Doktor Nedir?

Online Doktor,  ister telefon, ister görüntülü olarak sağlık durumunuzla ilgili tüm sorularınıza cevap alabilme imkanı sunmaktadır. Bir sağlık sorunu oluştuğunda kendiniz veya aileniz için bir sağlık hizmeti almadan önce danışabileceğiniz önemli bir hizmet olup, bu aynı zamanda güvenilir, doğru kararlarla birlikte maddi açıdan da tasarruf oluşturmanızı sağlamaktadır. 

Online Doktor hizmeti ile birlikte sağlık durumunuz doktorlarımızca takip edilmekte, gerekli hatırlatmalar sağlanmaktadır.  İkinci görüş (tetkik, rapor vb.) için Moneta'nın tüm uzman hekimleri ile birlikte ikincil değerlendirmelerinizi karşılamaktadır.   Gereken durumlarda Moneta Anlaşmalı Muayenehane ve sağlık kurumlarına randevu ve transfer organizasyonunu sağlamaktadır. 

Kimler Kullanabilir?

Bireysel
Sizin veya ailenizin önemli bir sağlık sorununda vakit kaybetmeden her yerden ulaşabileceğiniz özel doktorunuz 7/24 yanınızda... Bunun için ücretsiz üye olabilir, kendinize en uygun hizmeti satın alabilir ve hemen görüntülü görüşmeye başlayabilirsiniz.
Kurumsal
Sağlıklı olmak ve sağlıklı kalmak aynı zamanda iş hayatının kalitesini arttırmaktadır. Kurumsal firma olarak çalışanlarınız için 7/24 online görüntülü doktor hizmetinden faydalanabilir, çalışanlarınızın sağlığını koruyarak verimliliğini de arttırabilirsiniz.
Sigorta
İstatistikler gösteriyor ki, sigortalılarınızın %60'ı yanlış branş doktoruna gitmektedir. Sigortalılarınıza vereceğiniz online görüntülü doktor hizmeti ile muayeneler için ödediğiniz lüzumsuz hasar maliyetlerinden kurtulabilir ve hasar prim oranınızı da iyileştirebilirsiniz.
Online Doktor

Kullanım Adımları

 • Üye girişi yapın

  Üye değilseniz hızlıca ücretsiz üye olarak süreci daha rahat yönetebilirsiniz.

 • Hak Sorgulama

  Bilgilerinizi girdikten sonra sistem Poliçenizde ki veya Paketinizde ki kullanım hakkınızı otomatik kontrol eder.

 • Online görüşmeyi başlatın veya Randevu alın

  Doktorlarımız ile 'Hemen Görüş' butonuna basarak hemen veya Randevu olarak dilediğiniz zaman diliminde size iletilen linki tıklayarak görüşebilirsiniz.

 • Tüm sorularınıza cevap bulun

  Size ayrılan görüşme süresince tüm sağlık sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Önemli olabileceğini düşündüğünüz bir sağlık durumu oluştu ve en yakın sağlık merkezinden uzaktasınız...   

Gece yarısı çocuğunuz ateşlendi ancak siz iş yolculuğundasınız.  İmkanlarınız o an için kısıtlı ve ne yapacağınıza karar veremiyorsunuz.  

Moneta Sağlık 7/24 Online doktor danışmanlık hizmeti ile her an yanınızda. Çünkü sağlığınız en değerli varlığınız.  

 

Moneta Online doktoru sağlığınız ile ilgili her türlü sorularınıza danışmanlık için burada. Bu hizmet ile; 

 • Durumunuzun tıbbi bir takip veya tedavi gerektirip gerektirmediği konusunda bilgi alabilirsiniz. 
 • Tahlil ve/veya Röntgen sonuçlarınızın değerlendirilmesini talep edebilirsiniz.
 • Hastalığınız ile ilgili hangi branşa veya doktora ihtiyacınız olduğunu öğrenebilirsiniz.
 • Tercih etmeniz durumunda sigortalı veya üyelik haklarınız doğrultusunda uzman doktor randevusu ve transferi için talep oluşturabilirsiniz.  Moneta Çağrı Merkezimiz sizin için bu randevu ve organizasyonlarını hızlıca sağlıyor olacaktır. Lüzum halinde tetkiklerinizin de organizasyonunu sağlamaktayız.
 • İkinci bir uzman görüş değerlendirmesine karar verdiğiniz konuların değerlendirmesini ve organizasyonunu buradan talep edebilirsiniz. 
 • Moneta Hastalık Takip Programlarına dahil olan üye veya sigortalıysanız, bu platformdan görüşme yapabilirsiniz. 

Hekimlerimiz bu hizmet ile size prosedürler ve yasal çerçeveler doğrultusunda tıbbi danışmanlık ve bilgilendirme yapmaktadır. Resmi bir muayene niteliği taşımadığından, reçete yazılması, ilaç ismi belirtilmesi ve önerilmesi yapılmamaktadır. Görüşme öncesinde size yardımcı olması adına varsa tıbbi bilgilerinizi yanınızda bulundurmanızı önerir, sağlıklı günler dileriz.

Hemen online doktor danışmanlık görüşmesine başla
secure shoppingsecure shoppingsecure shoppingsecure shoppingsecure shopping

Online hizmetler doktorunuzun ile yapacağı yüz yüze muayenenin bir alternatifi değildir. Online görüşme ile tanı ve teşhis konulmaz ve tedaviniz düzenlenmez. Online hizmetler temel kapsamı sağlık konusunda danışmanlık içermektedir.

DİĞER PROJELERİMİZ
Moneta
Moneta Assistance
Moneta Healht Travel
Doktor Ekrani
Sunmed Card