ONLINE DİYETİSYEN

ONLINE DİYETİSYEN

Size özel profesyonel programlar uygulamak, kilo vermek, sağlıklı beslenmek, sağlıklı kalmak, ideal kiloda kalmak çok kolay. Evinizden, ofisinizde çıkmadan dilediğiniz zaman görüntülü olarak tüm sorunlarınız için yanınızdayız.

Online Diyetisyen

Online Diyetisyen Nedir?

Besin öğelerinin yeterli ve dengeli miktarda alınıp vücutta uygun şekilde kullanılmasını ‘Sağlıklı Beslenme’ olarak tanımlamaktayız. Yaşantınız, konforunuz ve sağlığınız için aldığınız diyet kararlarını hayata geçirmek önemli. Diyet programı için güzel bir başlangıç yapmak ve devam ettirmek göründüğü gibi kolay değil. İstatistikler iyi bir destek alınmadığında yapılan diyet uygulamalarının %90-95 başarısızlıkla sonuçlandığını gösteriyor. Sağlıklı kalmak ve sağlıklı beslenmek için Moneta Sağlık olarak yanınızdayız ve sizleri destekliyoruz.

Diyetisyenimiz, tamamen kişiye özel programlar uyguluyor, sağlıklı beslenmek ve sağlığın korunması adına ideal kiloda kalmak için size destek oluyor. Online görüntülü görüşme imkanı ile her yerden rahatca erişebilirsiniz.

Kimler Kullanabilir?

Bireysel
Sizin veya ailenizin diyetisyen ihtiyacında vakit kaybetmeden her yerden ulaşabileceğiniz özel diyetisyeniniz 7/24 yanınızda... Bunun için ücretsiz üye olabilir, kendinize en uygun hizmeti satın alabilir ve hemen görüntülü görüşmeye başlayabilirsiniz.
Kurumsal
Sağlıklı olmak ve sağlıklı kalmak aynı zamanda iş hayatının kalitesini arttırmaktadır. Kurumsal firma olarak çalışanlarınız online diyetisyen hizmetimizden faydalanabilirler. Çalışanlarınızın sağlığını koruyarak iş verimliliklerini arttırabilirsiniz.
Sigorta
Yapılan anket çalışmaları gösteriyor ki; kişilerin %60 ı poliçelerinde Diyetisyen, Psikolog ve Diş gibi ek haklar olursa sağlık sigortası yaptırmak istediklerini belirtiyorlar. Sigortalılarınıza Online Diyetisyen hizmetimizi vererek, müşteri memnuniyetini ve sadakatini arttırabilirsiniz.
Online Diyetisyen

Kullanım Adımları

 • Üye girişi yapın

  Üye değilseniz hızlıca ücretsiz üye olarak süreci daha rahat yönetebilirsiniz.

 • Hak Sorgulama

  Bilgilerinizi girdikten sonra sistem Poliçenizde ki veya Paketinizde ki kullanım hakkınızı otomatik kontrol eder

 • Online görüşmeyi başlatın veya Randevu alın

  Diyetisyeniniz ile 'Hemen Başla' butonuna basarak hemen veya Randevu olarak dilediğiniz zaman diliminde size iletilen linki tıklayarak görüşebilirsiniz.

 • Tüm sorularınıza cevap bulun

  Size ayrılan görüşme süresince tüm sorularınız cevap bulabilirsiniz.

Diyetisyenlerimiz ile  bu platformdan görüntülü görüşebilirsiniz.  

 • Diyetisyenimiz,   yaşam / beslenme tarzınıza uygun ve tamamen  kişiye özel bir beslenme programı oluşturacaktır.
 • Görüşmenizde beslenme alışkanlıklarınız sorgulanacak,sağlığınıza ait diğer verilere ulaşılacak, mevcut hastalıklarınız öğrenilecek,İlaç kullanımız hakkında bilgi alınacak ve belirli periyodlarla bu görüşmeler tekrarlanacaktır.
 • Görüşmelerden sonra diyet temellerinize ait tüm bilgi ve beslenme planınız, onayınız doğrultusunda kaydedilir.Kaydedilen bilgiler daha sonraki seanslar için temel ve ön bilgi oluşturur.Bu bilgiler diyetinizin sağlıklı olarak ilerlemesinde ana rolü oynar.Diyet planınız ve bu anlamda sağlığa ilerleyişiniz istendiği takdirde tarafınıza grafiksel olarak raporlanacaktır.
 • Daha iyi ve sağlıklı yardımcı olunabilmesi amacıyla birtakım tetkikler istenmekte olup; bu tetkikler için  Moneta Çağrı Merkezi gerekli organizasyonu yapmakta, gerektiğinde ev veya iş yerinizde olacak şekilde sağlayabilmektedir.  
 • Gerekli hallerde  sizlerin beslenme ve metabolik hastalıkları hakkında uzman hekimler ile fikir alışverişinde bulunularak sağlığınızın bozulmaması için de mevcut durumlarınız ve olası riskler açısından tarafınıza profesyonel bilgilendirme yapılacaktır.

Görüşme öncesinde size yardımcı olması adına varsa tıbbi bilgilerinizi yanınızda bulundurmanızı önerir, sağlıklı günler dileriz.

Hemen online diyetisyen görüşmesine başla
secure shoppingsecure shoppingsecure shoppingsecure shoppingsecure shopping

Online hizmetler doktorunuzun ile yapacağı yüz yüze muayenenin bir alternatifi değildir. Online görüşme ile tanı ve teşhis konulmaz ve tedaviniz düzenlenmez. Online hizmetler temel kapsamı sağlık konusunda danışmanlık içermektedir.

DİĞER PROJELERİMİZ
Moneta
Moneta Assistance
Moneta Healht Travel
Doktor Ekrani
Sunmed Card