Hakkımızda

Moneta Sağlık; sağlık hizmeti sunumunda tüm süreçlere hakim, sektörde uzun yıllar üst düzey yöneticilik yapmış ve konusunda uzman; dinamik ve yenilikçi bir ekip tarafından kurulmuştur. 

2011 yılından bu yana sigorta ve kurumlara çeşitli asistans hizmetleri vermekteyiz. Sağlık konusunda birikimlerimiz özümsenerek Türkiye genelinde konusunda uzman doktorlar, Muayenehaneler, Hastaneler, Laboratuvarlar, Görüntüleme merkezleri gibi sağlık tedarikçileri ile kurumsal anlaşmalar yapılmıştır. Yaygın ve ulaşımı kolay noktalarda  500'ün üzerinde  hizmet noktamız var. Müşterilerimize güvenli ve çözüm odaklı hizmet veren ve sağlıkla ilgili  bütün ihtiyaçları tek bir yerde toplamayı hedefledik. Oluşturduğumuz bu anlaşmalı kurum ağı ile sigorta şirketlerinin yanısıra kurumsal ve bireysel müşteriler içinde çözümler üretiyoruz.

Amacımız; Sağlığa erişimi sizler için en uygun koşullarda kolaylaştırmaktır.

Uzun süredir üzerinde çalıştığımız tüm sağlık ihtiyaçlarını kapsayan Moneta Dijital Sağlık Platformu adında yeni bir hizmetimiz var. Dijital dönüşüm hızlandığı bir dönemde sağlık konusundaki dijital dönüşümlere öncülük etmeyi hedefliyoruz. Sağlık konusunda ihtiyaç duyduğunuz anda online görüntülü doktor hizmetimiz ile sorunlarını çözüm üretmek istiyoruz. 7/24 görüntülü doktor erişimi ile başlayan süreci ihtiyaç çözümlenene kadar takip ediyoruz. Moneta doktorlarımız ve uzman doktorlarımız ile görüntülü görüşme, görüntülü ikinci görüş hizmeti alma, görüntülü psikolog, görüntülü diyetisyen, süreç takibi, yerinde laboratuvar, VIP araç ile sağlık kurumuna veya anlaşmalı  görüntüleme merkezine  transfer, kronik hasta takibi gibi bir çok çözüm sunmaktayız. 

Konusunda uzman doktorlardan oluşan anlaşmalı doktorlarımız ile görüntülü görüşme imkanının yanısıra fiziksel muayene imkanınıda sunuyoruz. Görüntüleme ve laboratuvar hizmeti konusunda anlaşmalarımız ile online görüntülü başlayan süreçte ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri ayağınıza getiriyoruz. Bireysel müşterilemizin ve sigorta şirktelerinin özel sağlık giderlerin her aşamasında tasarruf sağlayan, sağlıkta kaliteli hizmete en hızlı ve uygun koşullarda erişim ile müşteri  memnuniyeti oluşturan sağlık hizmeti sunuyoruz.

Güçlü kadromuz ile bir takım ruhu anlayışında; kalite ve müşteri menmuniyeti ilkelerinden taviz vermeden, dünya standartlarında müşterilerimize hizmetlerimizi sunmaktayız.

Müşteri memnuniyetini geliştirme yolunda; mevcut ve gelecekteki beklentilerinizi karşılayacak biçimde, alanımızdaki gelişmeleri yakından izleyerek ve kendimizi yenileyerek, tüm çalışanlarımızın aktif katılımı ile siz değerli müşterilerimiz için durmaksızın çalışıyoruz.

 

Moneta Sağlık bir MonetaAssistance projesidir.

secure shoppingsecure shoppingsecure shoppingsecure shoppingsecure shopping

Online hizmetler doktorunuzun ile yapacağı yüz yüze muayenenin bir alternatifi değildir. Online görüşme ile tanı ve teşhis konulmaz ve tedaviniz düzenlenmez. Online hizmetler temel kapsamı sağlık konusunda danışmanlık içermektedir.

DİĞER PROJELERİMİZ
Moneta
Moneta Assistance
Moneta Healht Travel
Doktor Ekrani
Sunmed Card