Online Sağlık Platformu
Online Sağlık Platformu ile Özel Doktorunuz, Diyetisyeniniz ve Psikoloğunuz bir tıklama mesafenizde. Hemen ücretsiz üye olun ve size özel doktorunuz ile Dünyanın her yerinden görüntülü görüşerek sağlığınızla ilgili her türlü soruya cevap bulun..
Anasayfa
Moneta Sağlık

10 yıllık tecrübemizle bireylere, şirketlere ve sigorta şirketlerine tıbbi çözümler hakkında tıbbi hizmetler sunuyoruz. Bu hizmetler arasında çevrimiçi hekim, uzman, diyetisyen, psikolog, ikinci tıbbi görüş ve kronik hastalık yönetimi bulunmaktadır.

Nasıl Çalışır?

1
Giriş Yap

Kişisel bilgilerinizi girerek posta hesabınıza bir onay kodu gönderilecektir. Bu onayı kullandıktan sonra üyeliğinize devam etmeye başlayabilirsiniz.

2
Paketini Seç

Ürünü, ilgili boş alanları gerekli bilgilerle doldurarak satın alabilirsiniz. Eğer Kurumsal veya Sigorta müşterimiz iseniz paket haklarınız otomatik sisteme tanımlıdır.

3
Görüşmeye başla

Bilgilerinizi girdikten sonra, sistem prosedürlerinizi otomatik olarak kontrol eder, daha sonra tahsis edilen görüşme süresi boyunca tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Uygun bir cevap alamazsam ne olur?

Sorunuza cevap verildiğinden emin olabilirsiniz, çoğu doktor danışmanıza cevap verecektir. Çok nadir bir durumda doktorun hiç cevap vermemesi durumunda, paranız otomatik olarak hesabınıza geri ödenir veya bir uzmana danıştıktan sonra doktorumuz sizi geri arayacaktır.

Doktor tıbbi sorunumu çözebilecek mi?

Doktorlarımız size sağlık sorununuz hakkında nitelikli bir fikir verecek ve daha ileri testler veya yaşam tarzı önerileri içerebilecek sonraki adımları belirlemenize yardımcı olacaktır. Doktorlarımızın fizik muayenesi olmadan kesin bir tanı koyma şansı olmadığından gerekli durumlarda tıbbi sorunlarınız için üst uzmanlık grupları ile tıbbi durumunuz görüşülerek en kısa sürede size geri dönülecektir.

İlaç veya tedavi uygulamaları yapılıyor mu?

İlgili mevzuat ve Kişisel Verileri Koruma Kanunu (KVKK) gereği fiziksel muayene yapılmayan ve kişinin tıbbi durumu ek görüntüleme/tahlil ile netleştirilmeyen durumlarda doktorumuz sizlere sadece uygun tıbbi bilgi, yönlendirme ve tavsiye verecektir. İlaç yada diğer tedavi yöntemleri için ise sizlere yakın anlaşmalı sağlık kurumlarına yönlendirme yapılmaktadır.

Anasayfa

YORUMLAR

A.R.A VESTAS

Merhaba Ecem Hanım,

Aşağıdaki gibi hazırladım. Bir şablon varsa ona da uyabilirilm.

Uzun yıllardır taşımaya alışamadğım kilolarımdan kurtulmak için şimdiye kadar yaptığım bir çok diyet girişimi başarısızlıkla sonuçlanmıştı. Aç kalmayı sevmeyen benim gibi biri için aç kalarak kilo vermek pek istikrarlı olmuyor. Ecem Hanım ile tanıştıktan sonra durum değişti.  3 ay gibi bir sürede ve  yeteri kadar spor yapamadığım halde yaklaşık 12 kilo verdim. Spora biraz daha vakit ayırıp ideal kiloma kavuşmama az kaldı. En güzel tarafı aç kalmadan, yıpranmadan ve hayatın tadını çıkararak, sağlıklı bir şekilde kilo veriyor olmak. İş hayatımda yoğun bir tempom var. Buna ragmen takibi ve uyulması kolay diyet listelerim oluyor. Gerçekten sağlılı ve konforlu bir diyet süreci geçiriyoum. Ecem Hanım’ı çok başarılı buluyorum ve kendisine çok teşekkür ediyorum.

 

 

İyi çalışmalar dilerim.

E.G FIBA EMEKLİLİK

Ecem Hanım merhaba, 

Sizinle başlamış olduğumuz diyet programından çok memnun kalmakla birlikte teşekkürlerimi  iletmek istedim.

Yaklaşık 2 ay süresince karşılıklı görüşmelerimiz ve programlarımız sonucunda 6 kg kadar bir kilo vermiş bulunmaktayım. ( Kilo fazlam olmamasına rağmen göbek bölgesindeki yağlanma ciddi şekilde azaldı)

Ayrıca diyet programında %100 uygulayamamış  olmama rağmen düzenli beslenme sayesinde ciddi bir düzelme gözle görülür şekilde yaşandı.

Şuanda tamamen beslenme şeklim  değişmiş durumda. Şirkette ise arkadaşlara diyetlerini devam etmeleri konusunda sürekli telkinlerde bulunuyorum.

Yardımlarınız  ve destekleriniz için çok teşekkür ederim.

 

D.İ FIBA EMEKLİLİK
Merhaba Ecem Hanım; Diyete başladığımdan beri hedeflediğimiz şekilde haftada 1 kilo veriyorum. Diyet listemin sağlığıma yönelik ve her hafta farklı olmasından dolayı çok memnunum. Sizinle birlikte inşallah ideal kiloma en kısa zamanda ulaşıcağım. Bir diyetisyen olarak sadece görüşmelerde değil görüşme sonrasında da sorularımıza cevap verdiğiniz için, desteğiniz ve yardımlarınız için teşekkür ederim 
G.C FIBA EMEKLİLİK
Ecem hanım liste için teşekkürler. Diyete başlayalı henüz 2 hafta olmasına rağmen 4 kilo verdiğim için çok mutluyum. Her hafta farklılaşan listeler hem beni hemde metabolizmamı şaşırmayı başarıyorsunuz  desteğiniz için teşekkürler.
H.M

Moneta Sağlık grubunda Diyetisyen Ecem Hanım ile 21 Martta 69,9 kilo ile diyete başladım.Başta çok umutsuzdum çünkü daha önceki kilo verme deneyimlerimde başta biraz kilo verir gibi olmuş ama daha sonra fazlasıyla geri almıştım.3 ay gibi bir süre sonunda 7,5 kilo verdim benim hedefim 10 kiloydu,devam ediyorum,başaracağımJBu süreçte en büyük desteğim Ecem Hanım oldu güler yüzüyle ve anlayışıyla her konuda yardımcımdı.

Öncelikle sağlığımı dikkate alması ve tansiyonum olduğunu bildiği için diyet çayları önerirken bile dikkat etmesi ona güvenmemi sağladı,alışkanlıklarım nedeniyle bazen programdaki yiyecekleri değiştirme isteğimi olumlu karşılaması diyetten sıkılmamı engelledi ve tabiki kilo verdiğim haftalar verdiği ödüller programın en keyifli kısmıydı.Oğlum okul kapandığı için sporla birlikte sağlıklı bir yiyecek programı ayarlamak istediğinde tabiki hemen Ecem hanımı önerdim,haftaya o da programa başlayacak.

 

Tüm desteğiniz için Teşekkürler Ecem Hanım!...

F.Ç

Ecem hanım merhaba, 
Sizinle 93 kg ile başladığımız sağlıklı beslenme ve kilo verme yolculuğunda 6 hafta boyunca tavsiyeleriniz ve motivasyonunuz, umutsuzluğa düştüğüm dönemde bile desteğinizle bugün tartıda gördüğüm 88 kg ile mutlu oldum. Sizden aldığım önerileri uygulayarak hedefime ulaşacağımı inanıyorum. 
Hedef 78 :))
Sabrınız ve emeğiniz için teşekkür ederim.

secure shopping

Online hizmetler doktorunuzun ile yapacağı yüz yüze muayenenin bir alternatifi değildir. Online görüşme ile tanı ve teşhis konulmaz ve tedaviniz düzenlenmez. Online hizmetler temel kapsamı sağlık konusunda danışmanlık içermektedir.

DİĞER PROJELERİMİZ
Moneta
Moneta Assistance
Moneta Healht
Moneta Healht Global